امکان ارتباط و پیگیری محصولات

از طریق موبایل ، تبلت ، لپ تاپ و کامپیوتر های خانگی

پیوستن به ما

موقعیت شغلی، نحوه نگارش رزومه، ارسال رزومه، محیط کار

دنیای امروز دنیای دانایی است، نیروی‌های انسانی مهمترین شاخصه‌ی توسعه سازمان‌ها در چنین دنیایی هستند. پیشرفت و توسعه نیروی انسانی تضمین کننده موفقیت سازمان‌ها است. رشد روز افزون مجموعه ماندگار این امکان را فراهم ساخته است که موقعیت‌های شغلی مناسبی برای جوانان تحصیلکرده کشورمان ایجاد شود. ما همیشه از افراد توانمند، پرتلاش و متخصص استقبال می‌کنیم. اگر به توانایی‌های خود ایمان دارید و شغل مورد نظر خود را جدول زیر می‌بیندید، منتظرشما هستیم. 

محیط کار

تجارت ماندگار همواره در تلاش است استانداردهای کاری خود را ارتقاء دهد تا نیروهای انسانی در فضایی بهینه به کار و فعالیت بپردازند. زیرا معتقدیم نیروهای انسانی شاد و پرتلاش هستند که رضایتمندی مشتریان و موفقیت سازمان‌ها را رقم می‌زنند.

 

ارسال درخواست همکاری

با توجه به تنوع و گستره فعالیت تجارت ماندگار حوزه‌های مختلف کاری مورد توجه ما می‌باشد. اگر به توانایی‌های خود ایمان دارید و شغل مورد نظر خود را جدول موقعیت‌های شغلی مورد نیاز تجارت ماندگار می‌بیندید، منتظر شما هستیم..

 

شیوه نگارش رزومه

یکی از مراحل اولیه برای جذب شدن در گروه ماندگار ارسال رزومه است، رزومه متنی است چند صفحه‌ای حاوی اطلاعات و مشخصات فردی شما که قبل از مصاحبه در اختیار واحد منابع انسانی گروه ماندگار قرار می‌دهید.

 

موقعیت های شغلی

پیشرفت و توسعه نیروی انسانی تضمین کننده موفقیت سازمان‌ها‌ است. ما همیشه از افراد توانمند، پرتلاش و متخصص استقبال می‌کنیم.