امکان ارتباط و پیگیری محصولات

از طریق موبایل ، تبلت ، لپ تاپ و کامپیوتر های خانگی

پیوستن به ما

نحوه نگارش رزومه

یکی از مراحل اولیه برای جذب شدن در گروه ماندگار ارسال رزومه است، رزومه متنی است چند صفحه‌ای حاوی اطلاعات و مشخصات فردی شما که قبل از مصاحبه در اختیار واحد منابع انسانی گروه ماندگار قرار می‌دهید. شما از این طریق به ما این امکان را خواهید داد که ارزیابی اولیه‌ای از توانایی‌های شغلی شما داشته باشیم. در واقع رزومه باید تصویری ذهنی از شما و فعالیت‌های شغلی شما را به ما ارائه کند. رزومه‌ی شما باید بیان‌گر ویژگی‌های شما باشد. برای آنکه اولین قدم برای وارد شدن به جمع خانواده ماندگار را محکم بردارید رزومه ‌تان باید صادقانه، رسمی و کامل باشد.

مشخصات فردی

در این قسمت اطلاعات مربوط به شما ذکر شده است، همه رزومه‌ها این بخش را دارند 

سطح تحصیلات

این بخش شامل تمام سوابق تحصیلی و علمی شما است، همه سطوح تحصیلی خود را از آخرین مدرک تحصیلی که گرفته اید برای ما بنویسید، رشته ها و گرایش ها و زمان بندی هر دوره‌ی تحصیلی خود را ذکر کنید. سایر دوره‌های آکادمیکی که گذرانده اید را نیز فراموش نکنید.

 

سوابق شغلی

در این بخش باید کل سوابق شغلی شما، اعم از تمام وقت یا پاره وقت، با ذکر نام و تلفن یا آدرس محل کار، به اضافه تاریخ و دوره اشتغال فهرست شود.

انتشارات و مقالات

فهرست کتاب‌ها و مقالاتی که منتشر کرده اید و یا در کنفرانس‌ها ارائه نموده‌اید را ذکر نمایید.

معرف ها

افرادی هستند که تجارت ماندگار را به شما معرفی کرده اند، یا در صورت تماس با آنها می توانند اطلاعات درست و صحیحی از شما در اختیار ما قرار دهند.

 

سایر اطلاعات

در صورتی که اطلاعات دیگر یا مواردی هست که می‌خواهید ما در جریان آن قرار بگیریم در این بخش اضافه نمایید..