اخبار

اخبار

کسب نشان مدیر موفق ملی توسط مدیرعامل گروه ماندگار

مدیرفروش طرح ماندگار از شرکت های زیرمجموعه گروه ماندگار در مورد دستاورد این شرکت تولید نرم افزار چشم انداز و بانک جامع سه بعدی الگوها و مواد ایرانی اسلامی به سخنرانی پرداختند.

نمایش اخبار براساس موقعیت مکانی توسط کورتانا

با کمی جستجو می توان اپلیکیشن های بسیار زیادی را برای مشاهده اخبار پیدا کرد و مایکروسافت نیز برای رهایی کاربران از اپلیکیشن های گوناگون، کورتانا را مجهز به چنین ویژگی با امکان نمایش اخبار مهم بر اساس موقعیت مکانی کرده است.

ال جی رکورد گینس طولانی ترین صف سلفی دنیا را ثبت کرد

کمتر کسی در این روزها پیدا می شود که علاقه ای به سلفی نداشته باشد یا اینکه تاکنون عکس سلفی نگرفته باشد. در این بازار داغ، کمپانی ها نیز از فرصت استفاده کرده و قابلیت های محصولات خود را نشان می دهند.

سرمایه گذاری 224 میلیون دلاری فیس بوک برای دیتاسنتر جدید

فیس بوک درحال برنامه ریزی احداث یک دیتاسنتر جدید در ایرلند است. برای تامین انرژی این مرکز داده از منابع تجدید پذیر استفاده خواهد شد. سرمایه درنظر گرفته شده فیس بوک برای این مرکز 224 میلیون دلار می باشد.

بیش از 100 میلیارد دانلود از اپ استور

همانطور که می دانید امروز کنفرانس WWDC 2015 بود و اپل در این رویداد نسخه جدید سیستم عامل مک و iOS 9 را معرفی کرد. تیم کوک، مدیرعامل اپل آمار جالبی را درمورد اکوسیستم های این شرکت داد.

اپل در مقام نخست بازار آمریکا

طبق گزارش های منتشر شده، سهام کمپانی اپل در سه ماه منتهی به آوریل در بازار گوشی های هوشمند در آمریکا با 2 درصد رشد همراه بوده است. به این ترتیب آیفون 43 درصد در بازار آمریکا سهم دارد.