کسب نشان مدیر موفق ملی توسط مدیرعامل گروه ماندگار

اخبار ماندگار

مدیرفروش طرح ماندگار از شرکت های زیرمجموعه گروه ماندگار در مورد دستاورد این شرکت تولید نرم افزار چشم انداز و بانک جامع سه بعدی الگوها و مواد ایرانی اسلامی به سخنرانی پرداختند.

 

 

 

کسب نشان مدیر موفق ملی توسط مدیرعامل گروه ماندگار در اجلاس بین المللی مدیریت و فرصت های سرمایه گذاری

کتیبه سنگی پاسداشت نام خلیج فارس همیشه جاوید دردریاچه شهدای خلیج فارس رونمایی شد.

گروه ماندگار با شرکت در این مراسم به عنوان یکی از حامیان خلیج فارس، حمایت خود را از هویت ملی خلیج همیشه فارس اعلام داشت.

مراسم بزرگداشت روز ملی خلیج فارس صبح پنج‌شنبه نهم اردیبهشت باحضور علی یونسی دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و الهام امین زاده معاون حقوقی رئیس جمهور در سالن همایش های مرکز اسناد و کتابخانه ملی برگزار شد. علی یونسی در این مراسم با اشاره به اینکه نام مجهول خلیج عربی هیچ سندی ندارد افزود: خلیج فارس باید نماد وحدت ملی ایران باشد چون شناسنامه ایرانیان است و هر کسی به جز این سخنی به بیان آورد خائن به ملت،تاریخ و هویت ایران است. البته نباید به گونه‌ای باشد که این را برای جنگ‌افروزی، اختلافات میان کشورهای منطقه باشد.
ضمنا در این مراسم نشان عالی شایستگی مدیریت اتحادیه اروپا و جایزه برند شایسته ملی با رویکرد مسئولیت پذیری اجتماعی به مدیریت عامل ماندگار جناب آقای سعید یاوری اعطا شد.

کلمات کلیدی